Elpartner i Bollnäs AB

Kontakta oss

Kontakta oss idag! Du är varmt välkommen att ta kontakt med oss så gör vi vårt bästa för att besvara dina frågor. Läs mer om oss!

Torbjörn Wernh                          torbjorn.wernh@elpartner.se                           070-2559950

Kristina Wernh                            tina.wernh@elpartner.se                                    070-3070909

Tommy Berggren                       tommy.berggren@elpartner.se                        070-3789930

Mikael Larsson                            mikael.larsson@elpartner.se                              070-3219970

Niklas Larsson Hed                    niklas.larsson.hed@elpartner.se                      070-3239960

Emma Fredholm                         emma.fredholm@elpartner.se                         070-9930495

Tony Märges                                tony.marges@elpartner.se                              070-5939920

Nils Hedberg                                nils.hedberg@elpartner.se                                 070-5269980

Tom Hansson                               tom.hansson@elpartner.se                                070-3789964